Koszyk  

jest pusty
Reklama

eBiuletyn-Newsletter

Add Stuff Here

Facebook

Opinie uczestników


Jako uczestniczka internetowego kursu z zakresu wiedzy menadżerskiej miałam okazję uzyskać szereg przydatnych informacji pomagających mi w codziennej  pracy i kontaktach z moimi podwładnymi. Dzięki analizie DISC mogłam lepiej poznać siebie, swoje zachowania oraz zrozumieć innych i dostosować swój styl komunikacji do charakteru rozmówcy. Kurs jest tak skonstruowany, że człowiek poprzez zabawę uczy się wielu ciekawych i przydatnych w pracy menadżera rzeczy. Forma e-learningu pozwala na zdobywanie wiedzy i jej utrwalanie w dogodnym dla uczestnika czasie, co jest dla mnie dodatkowym atutem. Bardzo dziękuję pracownikom Domu Szkoleń i Doradztwa za profesjonalny kurs przedstawiony w tak przystępnej formie. Gratuluję sympatycznej i kompetentnej kadry, która jest wyczulona na problemy każdego uczestnika i wspiera go swoim doświadczeniem. Aż szkoda, że kurs się skończył.

Agnieszka

 

Z Kursu e-learningowego z "Z menadzera do lidera korzystałem w okresie od listopada 2010 do stycznie 2011r. Jeszcze przed zakupem szkolenia skorzystałem  darmowej lekcji i bardzo mi się spodobała. W czasie korzystania z kursu utwierdziłem się w przekonaniu, że jest to wygodny sposób na zdobywanie wiedzy. Lekcje dobrze przygotowane pozwalające łatwo i przyjemnie zdobyć wiedzę. Polecam wszystkim.

Pozdrawiam 

Roman

 

Jestem zadowolona z przydatności merytorycznej szkolenia e-laerningowego.
Szkolenie firmy Dom Szkoleń i Doradztwa  zawsze spełniały moje oczekiwania.Cały materiał szkoleniowy na platformie przekazany był w sposób przystępny i zrozumiały.
Edyta Powaga

 

Platforma e-learingowa skonstruowana jest w sposób ja najbardziej czytelny i łatwy w użyciu. Prowadzę działalność jednoosobową więc informacji zdobytych na kursie niestety nie mogłam wykorzystać, ale w przyszłości na pewno będę z nich korzystać.  Idealny dostęp do platformy, możliwość kształcenia się w dogodnym czasie dla mnie.  Szkolenie idealnie przygotowane. Jedyne moje zastrzeżenie jest takie, że po przebytym kursie jest za dużo telefonów.

Uczestniczka szkoleń

Wybrane referencje:

Referencje 1

Referencje 2

Referencje 3


Strona głównaStrona główna