Kermi – Przegląd oferty Grzejników 2021!

Kermi – Przegląd oferty Grzejników 2021!

Coraz więcej osób, które decydują się na remont mieszkania, czy łazienki wymieniają stare, żeliwne grzejniki na nowe. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ rozwiązanie takie ma wiele zalet. Grzejniki płytowe Kermi są przede wszystkim niezwykle estetyczne, chociaż nie tylko ten atut przemawia za ich zakupem. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat – zachęcamy do zapoznania się z poniższym wpisem!

Polecane grzejniki Kermi!

Grzejniki Kermi, które znajdują się w ofercie hurtowni hydraulicznej Proterm z Bydgoszczy zostały podzielone na kilka podkategorii ze względu na swoje zastosowanie i specyfikę. Znajdują się tam: grzejniki boczne Kermi, grzejniki zaworowe/dolne, grzejniki modernizacyjne Kermi, a także akcesoria serwisowe do nich.

Grzejniki płytowe Kermi posiadają opatentowaną, innowacyjną technologię Therm-x2. To właśnie dzięki niej można w bardzo prosty sposób zaoszczędzić i to znacznie na ogrzewaniu. Za sprawą przepływu szeregowego czas nagrzewania grzejnika jest aż 25% razy krótszy od tradycyjnych grzejników. Grzejniki Kermi https://proterm.sklep.pl/kermi,cp684,pl.html wytwarzają też do 100% więcej ciepła promieniowania.

Warto wspomnieć także o tym, ze grzejniki płytowe Kermi idealnie pasują do nowoczesnych źródeł ciepła, w tym do pomp ciepła. Grzejniki płytowe Kermi dostępne są z aż trzema rodzajami atrakcyjnych powierzchni oraz z energooszczędną technologią x2. Pasują do wszystkich źródeł ciepła: ogrzewania olejowego, gazowego lub przesyłowego, energii słonecznej lub techniki kondensacyjnej.

grzejniki Kermi

Zalety grzejników Kermi!

Grzejniki Kermi są produktami niezwykle nowoczesnymi i odpowiadającym nie tylko wymogom współczesnych klientów, ale wręcz ze względu na zastosowane technologie, sprawdzą się także za wiele lat. Grzejniki Kermi sprawdzą się nie tylko w nowych budynkach, ale także i w tych modernizowanych. Są dostarczane seryjnie razem z osłoną boczną oraz górną. Warto wspomnieć także o tym, że grzejniki płytowe Kermi dostępne są w szerokim spektrum kolorów oraz wymiarów, z tego względu tak można je tak łatwo dopasować do wymagań indywidualnego klienta.

Hurtownia hydrauliczna Proterm – to tu kupisz korzystnie grzejniki Kermi!

Na rynku znajduje się wiele miejsc, w których bez problemu kupić można grzejniki Kermi. Nie wszędzie jednak realizacja zamówienia przebiega szybko i sprawnie a ceny są przystępne. Miejscem, z którym z pewnością warto jest się zapoznać, jest hurtowni hydrauliczna z Bydgoszczy Proterm. To właśnie tam dostępne są wszystkie modele grzejników płytowych Kermi. W sklepie znaleźć można grzejniki Kermi zaworowe, czy takie, które sprawdzą się podczas wymiany na nowe – grzejniki modernizacyjne Kermi.

W sklepie dostępne są specjalne programy rabatowania dla stałych klientów. Oferowany czas realizacji zamówień jest krótki a transport tani. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Proterm!

Dodaj komentarz