Mieszkanie na sprzedaż Wrocław – jak znaleźć najlepsze

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław – jak znaleźć najlepsze

Wrocław to miasto, w którym rok do roku rośnie liczba mieszkańców. Z tego powodu w bardzo dynamicznym tempie rozwija się tutaj rynek nieruchomości. Na portalach ogłoszeniowych pojawia się coraz więcej ofert mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu zarówno od osób prywatnych, jak i deweloperów. Jeżeli zatem poszukujesz nowych czterech kątów lub chcesz dobrze ulokować swoje pieniądze – z pewnością nieruchomość w tym mieście to dobra inwestycja!

O czym pamiętać wybierając mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu

Decydując się na zakup mieszkania na sprzedaż, warto uwzględnić wiele kluczowych czynników, które wpływają na atrakcyjność oferty nieruchomości. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na metraż – ma to szczególne znaczenie w przypadku dużych rodzin.

Nie bez znaczenia pozostaje też lokalizacja. Na atrakcyjność oferty wpływa także mała odległość do sklepów spożywczych, marketów czy komunikacji miejskiej. Dla rodzin z dziećmi z kolei mają znaczenie szkoły, żłobki czy przedszkola. Z pewnością warto, aby w pobliżu znajdował się również plac zabaw – w obecnej sytuacji epidemiologicznej to często jedyne miejsce, w których najmłodsi mogą swobodnie nawiązać kontakt z rówieśnikami. Potrzeby podyktowane są przede wszystkim indywidualnymi preferencjami osób chcących zamieszkać w danej lokalizacji.

apartamenty dabie

Apartamenty Dąbie WPBM | źródło: www.mojdom.com.pl

Najatrakcyjniejsze mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu to takie, które znajduje się w zielonej okolicy lub w pobliżu parku. Doceniają to szczególnie osoby z pasją w postaci uprawiania aktywności fizycznych, takich jak jazda na rowerze, rolkach czy bieganie. Istotne znaczenie ma także parking – szczególnie w dużym mieście, wysoka dostępność miejsc parkingowych to duży komfort dla kierowców. Pożądane są również mieszkania na zamkniętych osiedlach ze względu na zwiększone bezpieczeństwo. Odpowiednia pod tym względem okolica to czynnik, który ma duży wpływ na wartość nieruchomości.

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego – co wybrać?

Ze względu na różne potrzeby i wymagania, mieszkanie może pochodzić z rynku pierwotnego i rynku wtórnego. Nowe mieszkanie to z reguły lepszy wybór ze względu na jakość użytych materiałów budowlanych, jak również nowoczesność wnętrz. Takie lokale mieszkalne znajdują się najczęściej w blokach zaprojektowanych pod kątem ułatwiania życia. Mieszkania z rynku pierwotnego mogą być przygotowane „pod klucz” – nie trzeba ich remontować, co pozwala na wprowadzenie się niemal natychmiast. Warto również pamiętać, że wartość takich nieruchomości stale wzrasta!

Mieszkanie na sprzedaż – Wrocław wybiera WPBM Mój Dom

Szukasz idealnego mieszkania we Wrocławiu? Sprawdź ofertę dewelopera WPBM Mój Dom, który działa na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 1996 roku. Już dziś sprawdź propozycje dostępnych mieszkań i przekonaj się, że mieszkanie na sprzedaż oferowane przez inwestora WPBM Mój Dom spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do naszego biura:

WPBM “MÓJ DOM” S.A.

ul. Powstańców Śląskich 2-4

Wrocław

Dodaj komentarz