Wynajęcie home stagera – dlaczego to się opłaca?

Wynajęcie home stagera – dlaczego to się opłaca?

Oferta home stagerów, czyli osób trudniących się adaptacjami i aranżacją wnętrz, kierowana jest do dwóch grup nabywców: ludzi, którzy posiadają na sprzedaż lub wynajem nieruchomość, ale mają problem z brakiem zainteresowania ofertą, pomimo przystosowania przestrzeni “pod kupującego”, a także osób, które dopiero planują zaoferować swoją nieruchomość na rynku. Właściciel często jest emocjonalnie przywiązany, mając tym samym problem z obiektywną oceną i spojrzeniem na transakcję przez pryzmat nabywcy. Wynajęcie profesjonalistów w tej dziedzinie – architekta lub projektanta, skraca czas transakcji – ładne wnętrza szybko przyciągają chętnych. Zabiegi mają na celu także wyróżnienie oferty na tle podobnych.

Jak podnieść wartość nieruchomości na sprzedaż?

Home staging polega na niskobudżetowych zmianach w wyglądzie domu czy mieszkania, przez co oferta staje się atrakcyjna dla przyszłego nabywcy. Poza wizualnym wyglądem, wykorzystywane są tu zabiegi marketingowe, które podnoszą wartość nieruchomości, co zapewnia skuteczną sprzedaż lub wynajem w wyższej cenie niż początkowo zakładano. Ponadto, wynajęty projektant wnętrz Warszawa ma także tę przewagę, że bierze on na siebie wszelkie sprawy związane nie tylko z projektowaniem, ale i z zakupem materiałów budowlanych i aranżacyjnych, a także wyborem ewentualnych podwykonawców remontowo-budowlanych.

Usługa home stagingu może zakładać remont, metamorfozę lub kompletną rewolucję pomieszczeń. W ramach zakresu ustalonych czynności, projektant wnętrz Warszawa zaaranżuje na nowo wnętrza pomieszczeń w taki sposób, by sprawiały wrażenie jasnych i przestronnych. Efektem pracy architekta wnętrz będą pomieszczenia minimalistyczne, bez zbędnych bibelotów ograniczających przestrzeń, i przypominających poprzednich właścicieli. Projektant wnętrz stworzy przestrzeń, która spodoba się każdemu. Twoje stare mieszkanie stanie się zupełnie nowym lokum, które dużo łatwiej znajdzie swojego nowego właściciela. Wbrew pozorom koszty ponownej aranżacji wnętrz i remontu są opłacalne. Znacznie zwiększy to wartość nieruchomości. Nie tylko uda nam się ją szybciej sprzedać ale i za lepszą cenę. W konsekwencji nie tylko zwróci się nam praca architekta wnętrz ale jeszcze się nam opłaci.

Ważną rolę spełnia tu światło, zarówno naturalne jak i sztuczne, które pozawala optycznie powiększyć pokoje lub wyeksponować wybrane elementy. Kolor ścian, niezależnie od własnych upodobań – neutralny, czyli taki, by każdy czuł się tam dobrze. Podobnie jak i styl wnętrza. Ponadto, warto zadbać o ładne zapachy, szczególnie w kuchni i w łazience. A wszystko po to, potencjalny nabywca poczuł przytulność i pełną ciepła, domową atmosferę. Ma to wywołać pewność, iż jest to miejsce gotowe do zamieszkania od zaraz bez konieczności inwestowania dodatkowej pracy i dużych nakładów pieniężnych.

Wynajęcie home stagera – dlaczego to się opłaca?

Profesjonalny home stager, czyli projektant wnętrz Warszawa swoją ofertą wykracza poza efekty wizualne we wnętrzach, a oferta obejmuje także przygotowanie odpowiednio skadrowanych zdjęć pomieszczeń oraz napisanego według prawideł marketingowych tekstu ogłoszenia do prasy czy internetu. Wszystko po to by wyróżnić ofertę i szybko przyciągnąć uwagę.

Dodaj komentarz